12 / 6 / 2024
Konferenční Centrum City, Praha

Od akvizice po servis

sm_vizual.png_fullhd.png
Zajistěte si svou registraci za nejvýhodnější cenu už nyní!
Nejvýhodnější registrace
52969020314_8c3236267b_k-(1)-kopie.jpg

Hlavní téma: Od Akvizice po servis

V dnešním dynamickém obchodním prostředí je zásadní, aby se obchodníci neustále zdokonalovali a přizpůsobovali novým trendům.

Strategie akvizice zákazníků jsou východiskem pro stanovení metod identifikace a oslovení potenciálních klientů, s důrazem na personalizaci a efektivní využití digitálního marketingu.

Správná správa prodejního procesu je klíčem k úspěchu, včetně efektivního lead managementu a technik kvalifikace zákazníků. V éře digitální transformace hrají CRM a technologické nástroje podstatnou roli ve zvyšování efektivity obchodních týmů a v maximalizaci produktivity práce.

Techniky prodeje a vyjednávání poskytují obchodníkům praktické dovednosti pro zlepšení jejich výsledků. V této oblasti se zaměříme na nadcházející trendy a inovace, včetně AI, které budou formovat budoucnost obchodních strategií.

Zákaznická zkušenost a loajalita jsou neoddělitelnou podmínkou dlouhodobého úspěchu.  Součástí budování pozitivních vztahů s klienty je efektivní řízení zákaznického servisu za podpory datových analýz, které umožňují hlubší pochopení trhu a zákaznických potřeb a usnadňují rozhodovací procesy.

Více o konferenci

Start konference za: 0 měsíců : 21 dnů : 22 hodin

Kdo je hlavním řečníkem?

Adam Dolník, celosvětově uznávaný vyjednavač

Objevte, jaké jsou nejdůležitější schopnosti vyjednavače a seznamte se vyjednávacími mýty.

Adam je mezinárodně uznávaným vyjednavačem, specializujícím se na rukojmí držené teroristy, kriminálními skupinami nebo státními aktéry. Poskytuje poradenství nadnárodním korporacím a vedl vyjednávání v nebezpečných kontextech po celém světě. Je instruktorem pro vládní a policejní týmy a má bohaté akademické zkušenosti, včetně práce pro OSN.

Více o řečníkovi

dolnik_web_mensi.jpg

Chci se stát partnerem konference

Partnerství pro vás připravíme na míru vašim potřebám. Prohlédněte si, jaké hlavní výhody partnerské úrovně zahrnují.

Výhody partnerství

Aktuálně z Blue Events

Zobrazit archiv aktualit
Sales Management 2024: Od akvizice po servis
13. 05. 2024
Nové trendy se propisují do všech fází obchodního procesu od akvizice zákazníků přes správnou správu prodejního procesu po finální servis zajišťující
Zobrazit článek
Communication Summit 2024: Hlavně pozitivně!
12. 05. 2024
V časech špatných zpráv funguje pozitivní komunikace. Co ale vaše cílová skupina vnímá jako pozitivní? Jaké problémy řeší? Letošní ročník
Zobrazit článek
Inovácie nie sú vždy len o zavádzaní nových technológií
29. 04. 2024
Rekordný počet účastníkov privítal tohtoročnú konferenciu New Retail Summit z produkcie Blue Events, ktorá sa konala v posledný aprílový týždeň v
Zobrazit článek