12 / 6 / 2024
Konferenční Centrum City, Praha

Od akvizice po servis

sm_vizual.png_fullhd.png
Zajistěte si svou registraci za nejvýhodnější cenu už nyní!
Nejvýhodnější registrace
sm24temafinal.jpg

Hlavní téma: Od Akvizice po servis

V dnešním dynamickém obchodním prostředí je zásadní, aby se obchodníci neustále zdokonalovali a přizpůsobovali novým trendům.

Strategie akvizice zákazníků jsou východiskem pro stanovení metod identifikace a oslovení potenciálních klientů, s důrazem na personalizaci a efektivní využití digitálního marketingu.

Správná správa prodejního procesu je klíčem k úspěchu, včetně efektivního lead managementu a technik kvalifikace zákazníků. V éře digitální transformace hrají CRM a technologické nástroje podstatnou roli ve zvyšování efektivity obchodních týmů a v maximalizaci produktivity práce.

Techniky prodeje a vyjednávání poskytují obchodníkům praktické dovednosti pro zlepšení jejich výsledků. V této oblasti se zaměříme na nadcházející trendy a inovace, včetně AI, které budou formovat budoucnost obchodních strategií.

Zákaznická zkušenost a loajalita jsou neoddělitelnou podmínkou dlouhodobého úspěchu.  Součástí budování pozitivních vztahů s klienty je efektivní řízení zákaznického servisu za podpory datových analýz, které umožňují hlubší pochopení trhu a zákaznických potřeb a usnadňují rozhodovací procesy.

Více o konferenci

Start konference za: 1 měsíc : 18 dnů : 17 hodin

Kdo je hlavním řečníkem?

Adam Dolník, celosvětově uznávaný vyjednavač

Objevte, jaké jsou nejdůležitější schopnosti vyjednavače a seznamte se vyjednávacími mýty.

Adam je mezinárodně uznávaným vyjednavačem, specializujícím se na rukojmí držené teroristy, kriminálními skupinami nebo státními aktéry. Poskytuje poradenství nadnárodním korporacím a vedl vyjednávání v nebezpečných kontextech po celém světě. Je instruktorem pro vládní a policejní týmy a má bohaté akademické zkušenosti, včetně práce pro OSN.

Více o řečníkovi

dolnik_web_mensi.jpg

Chci se stát partnerem konference

Partnerství pro vás připravíme na míru vašim potřebám. Prohlédněte si, jaké hlavní výhody partnerské úrovně zahrnují.

Výhody partnerství

Aktuálně z Blue Events

Zobrazit archiv aktualit
CFO Congress 2024: Hledání nových cest
18. 04. 2024
Dynamicky se proměňující prostředí trhu zkouší finanční ředitelky a ředitele v jejich schopnosti být flexibilní a adaptovat se. Jak čelit výzvám v
Zobrazit článek
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
07. 04. 2024
Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas
Zobrazit článek
Retail Summit 2024: Bude lépe, ale musíme si to odpracovat
02. 04. 2024
Tři dny, čtrnáct set účastníků, šest tisíc šálků kávy a nepočítaně nových nápadů, postřehů a kontaktů. To byl 30. ročník konference Retail Summit z
Zobrazit článek